עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
לילו קוסמטיקס
בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב
לסיווג - עבודה בארה"ב
צור קשר
  צור קשר

עלינו
חברת "לילו קוסמטיקס" היא חברה שמתמחה במכירת מוצרי ים המלח ומוצרים לציפורנים. לחברה יש ניסיון של 5 שנים בתחום. החברה נמצאת במדינת ארקנסו שבארה"ב .

התנהלות חוקית עומדת בראש סדר העדיפויות של החברה, את עובדנו אנו מעסיקים עם ויזת H2B שזוהי ויזת עבודה לתקופה מוגבלת. אנחנו מאמינים שהכי כיף זה לעשות הכל באווירה חמה ומשפחתית.
איפה אנחנו על המפה?
אנחנו עובדים בעיר -Little Rock שבארקנסו. עיר זו ידועה בנופיה הירוקים, היא נחשבת לבירת האוכל של ארקנסו והיא מעודדת את כל סגנונות המוזיקה כך שכולם יכולים להתחבר אליה...
למי זה מתאים?
כל אחד מוזמן לבוא אלינו וללמוד את העבודה. אנחנו מעסיקים את הטובים בתחום המכירות - בשבילכם. הם ילמדו וידריכו אתכם בכל צעד ושלב.

אתם רק צריכים לדאוג איך אתם מרוויחים כמה שיותר – אנחנו נדאג לכל השאר! אנשים עם ניסיון הרי זה מבורך... אך אם לא כך הדבר אנחנו והצוות המקצועי שלנו נביא אתכם לרמה הגבוהה ביותר.
נחיתה רכה...
כל אחד ואחת שיגיע אלינו יכול להיות בטוח שייקלט בדרך הנעימה ביותר.. אנחנו נאסוף אתכם משדה התעופה נביא אתכם לדירתכם בקומפלקס המדהים שבחרנו עבורכם. הדירות מרוהטות,ערוכות ומוכנות להגעת כל אחד ואחת. 
טעימה ממה שאנחנו מציעים
שכר עמלות עד 30% השכ"ד והרכב לתקופת הנסיון - חינם!!! שכ"ד ורכב מסובסדים ע"י החברה- המחיר כולל חשבונות, ביטוח רכב ועוד... בונוסים ותמריצים לעובדים חרוצים.אופציות קידום.

מגורים ברמה אחרת, ערבי גיבוש ויום חופש כל שבוע. חניכה אישית מקצועית וצמודה ע"י מנהל מוצר מקצועי. אוירה חמה ומשפחתית