עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
עבודה בארה''ב SEA OF NATURE
בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב
לסיווג - עבודה בארה"ב
צור קשר
  צור קשר

 
 
מי אנחנו?
חברת Sea Of Nature הינה חברה ותיקה בתחומה, הפועלת בתחום המכירות משנת 1998. את התפרסות פעילותה בחו"ל החלה לפני כ-3 שנים וביססה את מעמדה מעבר לים. החברה מתמחה במכירות בקניונים ברחבי ארה"ב ופועלת בקניונים המצליחים ביותר ברחבי המדינה.
 
בשנים האחרונות מחזיקה החברה עשרות עגלות באזור החוף המזרחי של היבשת, מה שהתחיל כאתגר הפך להצלחה מסחררת ומשגשגת. Sea Of Nature הינה חברה
אמריקאית, בעלת רשיון עסק רשמי, מדווחת מיסים באורך מלא ומשלמת את הביטוחים הנדרשים על-פי חוק.
 
 
 
 
 
מה אנחנו מוכרים?
 
מתוך מגוון המוצרים הרחב והמגוון, המכירות מתמקדות בשני מוצרים עיקריים, שהם גם הפופולרים ביותר: ערכות טיפוח לציפורניים ומוצרי קוסמטיקה מים המלח, כריות חימום ארומטרפיות עם צמחי מרפא.
 
מוצרי ים המלח ידועים בכל העולם באיכותם ובתרומתם לבריאות הגוף והנפש,  קיים ביקוש נרחב למוצרים אלו בארצות-הברית.
 
לכריות הארומטרפיות ישנו ביקוש רב היות והביקוש למוצרים טבעיים והמודעות לצריכה הטבעית הולכת וגדלה מיום ליום בשוק האמריקאי ובעולם בכלל. בחרנו לעבוד ולהתרכז במוצרים הנ"ל, מאחר ומדובר במוצרים איכותיים הנמכרים ביותר בארה"ב.

הכשרה :
אז איזו הכשרה או רקע קודם דרושים בכדי להתחיל לעבוד, להתפתח ולהצליח?  אתם בוודאי שואלים את עצמכם. ובכן, אין צורך בהכשרה כלשהי, מלבד הרצון להצליח.
 
הדרכה מלאה והסברים מפורטים על שיטת העבודה ניתנים במקום, אין כל צורך בניסיון קודם. כל עובד/ת מקבל הכשרה מלאה על המוצרים ועל המכירה, כולל כל האספקטים הכרוכים בכך, זוהי דרך בטוחה שתביא אותך להצלחה ושתהפוך אתכם לאנשי מכירות מהשורה הראשונה. ככלות הכל, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.
 
 
השכר :
המשכורות המדוברות הינן גבוהות מאוד, הן ביחס לישראל והן ביחס לארצות-הברית עצמה, המדובר הוא בשכר של כ-3000$ - 6000$ לחודש.
 
השכר משולם אחת לשבוע ובמזומן. בנוסף, מתווה העבודה מאפשר לחסוך הרבה מאוד כסף מידי חודש, החל מהרגע שמגיעים. השכר עצמו מורכב מאחוזים מהמכירות.
 
עובדה נוספת שחשוב לקחת בחשבון: חברת Sea Of Nature היא אחת מהחברות הבודדות בארה"ב שמשלמת 30% מהמכירות לכל עובד/ת.
 
מגורים ורכב :
לנוחיות העובדים דירות נוחות ומאובזרות, שכוללות ריהוט מלא, טלויזיה ו- DVD בכל דירה. הסידור בחדרים הוא לנוחיות כולם, בכל חדר לא משתכנים יותר מ-2 אנשים, ולא פחות חשוב, הדירות נמצאות באזורים הטובים ביותר של העיר.
 
לרשות העובדים עומדים רכבים של החברה שמשרתים לנסיעה לעבודה ובימי חופש לצרכים אישיים, טיולים בעיר ולסידורים כאוות נפשכם.
 
בנוסף, הוצאות הדיור והרכב מקוזזות מהמשכורת ולכן אין צורך בתשלום ראשוני עד לקבלת המשכורת הראשונה.
 
תנאי העסקה :
למעשה, החברה דואגת להכל: החל מהאיסוף ישירות משדה התעופה, כניסה מסודרת לדירות על-פי העדפות, בעיות אישיות, טיפול בויזה, כרטיסי חיוג לארץ ולכל הצרכים של העובדים.
 
החברה נותנת מקדמות לאלו המגיעים ללא כסף, לעזרה בהתחלה וכדי להקל על הנחיתה, בנוסף החברה עוזרת בכרטיסי טיסה באם ישנו צורך.
 
Sea Of Nature מעודדת אנשים רציניים שמגיעים בשביל להצליח, מעריכה ומתגמלת את אלו שמצליחים. למתאימים קיימת אופציית קידום לתפקידי ניהול בשכר גבוה ובתנאים מצוינים. 
 
צרו קשר  - בטופס אוטומטי נוח. ונחזור אליכם בהקדם !