עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
משרות בקליפורניה - Natural Touch LA
בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב
לסיווג - עבודה בארה"ב
צור קשר
  צור קשר

זה לא רק נראה טוב,
זה גם מרגיש טוב

ברוכים הבאים לNatural Touch!

אנו מחפשים לצרף לשורותינו אנשים שרוצים לעשות כסף וללמוד את רזי המכירות. אם אתם רעבים לכסף ולא מחכים שהוא יפול עליכם מהשמים זה המקום לעשות כסף והרבה. כל שתצטרכו הוא מוטיבצייה גבוהה אופטימיות אמונה עצמית ורעב גדול להצלחה וכסף.

לאלה מבניכם שעדיין לא נפל האסימון אצלנו עם ההכשרה הנכונה כל אחד שרוצה באמת עושה את זה!

חברתנו דואגת ותדאג להביא את עובדיה לחוף מבטחים ורצוי שהיו בו הרבה מזומנים כי לפני הכול ואחרי הכול כולנו כאן עם מטרה אחת.אז אם אתם מחפשים חופים מטריפים עם עצי קוקוס, בנות מדהימות ובחורים מהחלומות טוסו לברזיל, אך אם אתם רציניים וחשקה נפשכם בכסף והרבה כסף אנו מחכים לכם בקליפורניה בזרועות פתוחות ואש על העגלות!

השכר

השכר הוא ללא ספק מטרת העל של כולנו וכאן באמת כל מילה מיותרת חברתנו מעניקה לעובדיה את האחוזים מהגבוהים ביותר בעולם העגלות. כן אנו יודעים שאתם לחוצים לכסף , כן אנו יודעים שאתם ממש צריכים את הכסף כי לפני מספר שנים אנו היינו שם וכעת אנו כאן עם גישה קצת שונה אשר תביא כל אחד מכם שבאמת רוצה להגשים את מטרת הנסיעה. השכר מחולק לעובדים פעם בשבועיים כולל פירוט של הסכומים והעמלות של כל אחד ואחד מהעובדים באופן אישי.

הוצאות מחייה

פעם בחודש ינוכה לכם העובדים סכום סמלי אשר מהווה הוצאות שכ'ד ורכב אולם יש לציין כי הוצאות אלו מסובסדות ברובן על ידי החברה, שהרי מדובר בדירות חדשות ומאובזרות בהרבה יותר מהמקובל כיום. כי אצלנו מאמינים שאחרי יום עבודה פורה העובד צריך את הפינה שלו לחזור אליה ולהתפנק לפני יום המחרת זאת הסיבה שאין אנו מאכסנים מבלי להתחשב גם בפרטיות של כל אחד ואחת מכם.


כל זה אינו בגדר חלום אלא מציאות שכל עובד ועובד בחברתנו מגשים כל יום שעובר
משרדינו ממוקמים במדינת קליפורניה ומשמשים חדר בקרה אשר שולט על האזורים השונים. אנו סבורים ובטוחים שכל עובד שמגיע ויגיע לחברתנו מתחיל בנקודת ההתחלה והתקדמותו בחברה לכל כיוון שהוא תלויה אך ורק בו.

אנו דורשים מעובדינו רצינות, מוטיבציה להרוויח כסף ויחד עם זאת מעמידים לרשותם את כל הכלים הדרושים להצלחתם כאן.

עובדים שבאמת רוצים מגיעים לכל מטרה נכספת שהציבו לעצמם לפני הטיסה ויותר מזה אף מגיעים אל מעבר לציפיות. אך כמו בכל שיתוף פעולה בין שני גופים, 'צריך שניים לטנגו' עובדה עתיקה אך נכונה מאוד במקרה שלנו ולצערנו ברוב המקרים מושמטת מידיעתם של העובדים העתידים לחצות