עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
עבודה בלונדון S.B.S
בחזרה לסיווג - עבודה באירופה
לסיווג - עבודה באירופה
צור קשר
  צור קשר
בוא ותצטרף להצלחה !
 
עבודה באנגליה ? רק אצלנו!
חברת S.B.S MARKETING נוסדה לפני ארבע שנים באנגליה, לאחר מספר שנות פעילות בארצות הברית. החברה יבואנית ומשווקת בלעדית של מוצרי קוסמטיקה מים-המלח.
לאחר שנים ניסיון, הגדרנו לעצמנו את ה"אני מאמין" על פיו אנו פועלים :


1. כל פעילות החברה, לרבות רישום החברה, מיסי מדינה ועובדיה לעולם יהיו חוקיים ולגיטימיים.
2. עובדי החברה הם המשאב העיקרי של החברה.
3. אמינות הוא "עקרון על" של החברה, בין החברה לעובדיה.
4. כל עובד עובר מיון וקליטה להבטחת משאב אנושי איכותי.
5. אנו מאמינים כי עובד זכאי לתנאי עבודה ומגורים ברמה הגבוהה ביותר להשגת מטרותיו ומטרות החברה. החברה תעשה כל מאמץ להבטחת רווחת ותנאי עובדיה, לרבות דיור, תחבורה, סיוע רפואי או כל סיוע אחר להבטחת בטחון אישי במדינות זרות.

6. החברה תדריך, תלמד ותכשיר את עובדיה לשיווק מוצרי החברה על בסיס ניסיונה הרב בתחום. ההדרכה תעשה בידי עובדים ותיקים אשר הוכשרו לתפקיד זה.
7. מוצרי החברה נבחרו כפונקציה של איכות (ולא מחיר!). כל המוצרים עומדים בתקנים אירופאים מחמירים, ואיכותם ויעילותם מוכחת!
8. נושאי התפקידים בחברה לעולם יהיו מתוך החברה, ויהיו המצטיינים מבין עובדיה אשר הישגיהם ועמידתם בסטנדרטים שהציבה זיכו אותם בתפקיד זה. שכרם של נושאי תפקידים אלו בנוי מתגמול על הצלחת עובדיהם, כך שהצלחתכם - שכרם!

זכרו, אנו יודעים כי אתם הנכס החשוב ביותר של החברה! הצטרפו למשפחתנו לחוויה משותפת של עבודה, חיים באירופה, בירה וכדורגל וכמובן - הרבה מאוד פאונדים.... ככה זה עבודה באנגליה !
 
מה העובדים מספרים ?
 
איל עופר, 23:
"אחרי שהשתחחרתי מהצבא, שמעתי על עבודה באנגליה שהיא אטרקטיבית ושאפשר לעשות שם הרבה כסף. התייעצתי עם חבר שסיפר לי על SBDeadSea. אני חייב לציין שמהרגע שצילצלתי, דרך תהליך הסידורים בארץ וגם באנגליה, היה לי ליווי צמוד. אחלה חברה, אחלה אנשים ואחלה כסף. תשמעו לי - עבודה באנגליה זה הסיפור !"
 
שמרית אזולאי, 22 :
אין על המקום הזה ! איך שהגעתי לעבוד באנגליה - חיכתה לי דירה נקיה ומרוהטת, הכל היה מסודר פיקס ! לאחר יומיים התחילה ההדרכה על העגלה, והבנתי את שיטת המכירה והשיווק - המוצרים ממש מוכרים את עצמם. אם אתם מחפשים עבודה למשתחררים אחרי צבא, עבודה בחו"ל - אז עבודה באנגליה היא הפתרון המושלם !
 
רוני רודינסקי, 25 :
הייתי סקפטי לגמרי שהגעתי. כבר שמעתי מספיק סיפורים על עבודה בחו''ל, על עגלות. איך שהגעתי אספו אותי מהנמל תעופה ישר לדירה. סוף הדרך ! התחלתי לעבוד ותוך חודש כבר עשיתי 4200 פאונד. אתם קולטים !? חבל שהייתי צריך לחזור ללימודים ולעצור את השוונג. אני חוזר בחופשת הקיץ הבאה.