עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באוסטרליה  |  ניהול קריירה בעולם הדרושים
ניהול קריירה בעולם הדרושים

ניהול קריירה הוא מושג המתאים לכל אדם הנמצא במעגל העבודה, המנסה להתוות לעצמו אופק ואסטרטגיה עתידיים ע"מ לעמוד בשאיפות וביעדים אשר הוא מציב לפניו. אז לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה ב
לוח השמה בהייטק באינטרנט, כדאי שתקראו את זה.

בדרך כלל המונח קריירה מציין תקופת פעילות של אדם מסוים, בדרך כלל ידוען מתחום הספורט. קריירה היא מונח בה משתמשים ע"מ למדוד, להעריך ולתת פרספקטיבה לפעולתו של אדם, בעיקר כאשר הוא מסיים / פורש מפעילות באותו תחום.

רוב האנשים נוטים להתעלם מהעובדה שלכולנו מן הסתם ישנה קריירה תעסוקתית אשר מתפרשת לכל אורך שנות עבודתנו, כאשר את סיכום ההישגים שלנו והמטרות אליהם אנו שואפים להגיע נמדדים לאורך זמן בצורה מתמדת, ולא רק כאשר אנחנו יוצאים לפנסיה.

הבסיס

מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול - חשוב לדעת ולהגדיר במדויק מהו הפרופיל התעסוקתי בו תעבדו. בחירה זו היא חשובה מפני שהיא תשפיע על כל מהלך חייכם. העבודה תופסת בערך כשליש מיומו של כל אדם ולכן חשוב שהבחירה תהיה במקצוע שיעניי אתכם לעסוק בו.

ידע הוא כוח - כיוון הוא חשוב, אולם הוא רק אסטרטגיה ולא טקטיקה – חשוב ביותר ע"מ שיהיה בסיס טוב, להתמקצע ברמה האפשרית הגבוה ביותר במקצוע אותו הלכתם ללמוד. זכרו תמיד שאנשים במקצועכם ישנם הרבה ומה שיבדיל ביניכם וייתן לכם יתרון הוא התמקצעות גדולה וידע רב.

אל תמהרו להחליף מקום עבודה – בדקו בצורה מתמדת האם מקום עבודתכם מקדם אתכם אל עבר השאיפות האישיות שלכם, או שהוא חונק אתכם ועוצר את קידומכם.

הציבו לעצמכם מטרות ויעדים – הגדירו לעצמכם פוזיציות ותפקידים אשר אותם הייתם רוצים למלא בעתיד, וחתרו ליעד זה בצורה מתמדת, לזה אנו קוראים ניהול קריירה.
בקרו באתר השתלבות במעברים - ותוכלו למצוא את הדרכים לניהול קריירה להצלחה


טיפים חשובים לניהול קריירה


לא להיות פסיביים – אל תניחו לאחרים לנהל את הקידום שלכם. רק אתם יודעים מה הכי טוב בשבילכם. אל תניחו לבוס שלכם לנהל את הקריירה שלכם – תמיד הוא יחשוב על עצמו וטובת החברה לפניכם.

צרו לעצמכם ערך – תהיו מומחים בתחומכם וצרו לעצמכם מעמד מקצועי גבוה החורג ממקום עבודתכם.

נטוורקינג – מילת הקסמים. הגדילו את רשימת החברים שלכם ושווקו את עצמכם בצורה מתמדת בכל הזדמנות. כל מפגש חברתי אקראי היא הזדמנות ופתח לכיוון חדש. זכרו את המשפט ש"מי שאינו קונה כרטיס, אינו משתתף בהגרלה".

לא לפחד לעזוב מקום עבודה. אם לא טוב לכם ואתם מרגישים שאתם נתקעים והקריירה מקבלת תפנית שלילית – חפשו מקום עבודה אחר.

בצידה ועזבתם – חשוב להישאר לויאליים ולא ללכלך על מקום העבודה הקודם. אינך יודע מי יעסיק אותך בעתיד, מה עוד שמעסיקים פוטנציאליים נוטים לא לגייס עובדים אשר מלכלכים על מקום העבודה הישן. גם אם פוטרתם – נישכו שפתיים ועבדו בצורה ראויה עד היום האחרון. על פי רוב, הממליצים עליכם יהיו שייכים למקום העבודה האחרון שעבדתם בו.

אף פעם לא מאוחר לעשות שינוי בתחום התעסוקתי שלכם. אם אתם עובדים בשיווק כדאי לכם לבדוק תחומים אחרים כמו "דרושים הייטק"- גם שם יש משרות שיכולות להתאים לכם.

אם אין אני לי, מי לי

בסופו של יום, רק אנחנו מכירים את עצמנו בצורה הטובה ביותר. על העובד לקחת על עצמו אחריות מוחלטת על ניהול הקריירה שלו כאשר החלק החשוב ביותר הוא לדעת לזהות את יתרונותיו היחסיים על פני יתר האנשים, ולראות כיצד הוא מתעל את יתרונות אלה לתעסוקה מקצועית לאורך הרבה שנים.

חשוב כל הזמן להתמקצע ולהתפתח, מפני שהיריבים שלנו עושים בדיוק את אותו הדבר. לכן שומא עלינו לשמור על יתרוננו היחסי לאורך זמן. היטיב לבטא סיטואציה זו תומס פרידמן בספרו "הלקסוס ועץ הזית". הוא כתב שכל בוקר האיילה צריכה להתעורר ולדעת שהיא צריכה לרוץ מהר יותר מהאריה האיטי ביותר ע"מ לשרוד.

 כתבות נוספות בתחום
עבודה באוסטרליה  משרות באוסטרליה דרושים באוסטרליה  משרות באוסטרליה עבודה באוסטרליה  מומלצים באוסטרליה עבודה באוסטרליה  טיפים להגדלת מכירות   שילוב מוצלח של אוכלוסיות ממודרות בארגון