עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באירופה  |  ראיון עבודה

ראיון עבודה

קיבלתם זימון לראיון עבודה לתפקיד בו אתם חושקים? זה הזמן להכיר את כללי הברזל המהווים הכנה מנטאלית לקראת ראיון העבודה שנקבע לך.

ראיון עבודה- כללי ברזל

  • 1. הכר את מקום העבודה הבא שלך- מרגע קבלת הזימון לראיון עבודה על ידי מקום עבודה מסוים, זה הזמן ללמוד ולהכיר את מקום העבודה הבא שלך. חיפוש ברשת האינטרנט יאפשר לך להיחשף למידע כזה או אחר אודות החברה או העסק אליו זומנת. בירור מקיף על התפקיד המיועד לך במסגרת העבודה יאפשרו לך להגדיר יתרונות בהתאמתך לתפקיד.
  • 2. הקדם את הגעתך – תכנן את סדר היום שלך בצורה כזו שיאפשר לך להגיע מספר דקות בטרם מועד הראיון, הגעה מוקדמת של 10-15 דקות תאפשר לך לבחון את הנעשה במקום העבודה. (במידה ואתה עומד לאחר, הודיע על כך מראש).
  • 3. לבוש והופעה חיצונית –הקפד על הופעה חיצונית מכובדת ולבוש ההולם את התפקיד אליו אתה מנסה להתקבל. אין טעם ללבוש בגדים שאתה לא מרגיש נוח בהם, הקפד על לבוש מכובד ואסתטי.
  • 4. כניסה לחדר הראיונות- עם כניסתך לראיון העבודה, הגש יד ללחיצה רק במידה והמראיין הושיט את ידו ראשון, התיישב על הכיסא רק לאחר שהמראיין שמולך התיישב גם הוא, מספר רגעים בטרם כניסתך נתק את מכשיר הסלולארי שברשותך.
  • 5. שפת גוף במהלך ראיון העבודה- הקפד על דיבור ברור, אל תניח את התיק עימו הגעת על השולחן (ובטח שלא צמוד לחזה, פשוט הנח אותו לצידך), אל תשחק ואל תיגע בחפצים שונים המונחים על השולחן (אלא אם נדרשת לכך), הקפד על מבט ישיר לעיני המראיין, אל תנוע בחוסר סבלנות על הכיסא ושים לב לתנועות הרגליים שלך, אל תשחק בשיער שלך במהלך הראיון.
  • 6. התמודדות עם שאלות המועלות במהלך הראיון- הכן את עצמך למספר שאלות העלולות לעלות במהלך ראיון עבודה , שאלות אלו כוללות בין היתר: סיבת עזיבת מקום העבודה הקודם, יכולות התפקוד שלך במצבי לחץ, צפיות השכר שלך ממקום העבודה החדש וכדומה.
  • 7. הנח למראיין לנהל ולהוביל את ראיון עבודה אליו זומנת- זרום עם המראיין והנח לו לשאול את השאלות הרלוונטיות בעיניו. הקפד על תשובות ענייניות בנוגע לשאלות אותן נשאלת (מומלץ לענות בשיקול דעת ולא לשלוף תשובות מהשרוול). לעולם אל תציב שאלות למראיין במידה ולא נדרשת לכך.

לסיכום, ראיון עבודה הוא הצעד הראשון שלך בדרך לקבלת התפקיד או המשרה המבוקשת, התייחס אל ראיון העבודה באופן המקצועי ביותר והיערך אליו בהתאם.

מאמר נוסף על ראיון עבודה
 כתבות נוספות בתחום
דרושים באירופה  משרות באירופה עבודה באנגליה  עבודה באנגליה משרות בלונדון  חוויות מלונדון משרות באירלנד  אודות אירלנד ציורי שמן באירלנד  הקסם של אירלנד דרושים באירלנד  עבודות באירלנד דרושים לחו''ל  האם אתה מתאים?