עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה בקנדה  |  עבודה בקנדה, מכירת בקנדה, דרושים בקנדה, עגלות בקנדה, עבודה בטורונטו

 
אני מחפש עבודה בקנדה.
מה ידוע לי על קנדה והיכן כדאי ללכת לעבוד?
 
להלן מספר פרטים חשובים שכדאי לדעת לפני נסיעת עבודה לקנדה:
 
קנדה היא ארץ פראית אשר רוב האנשים יודעים עליה פרטים מועטים. קנדה עולה בגודלה על ארה"ב והיא המדינה השנייה בגודלה בעולם 9,984,670 קמ"ר ,לפניה נמצאת רוסיה עם 17,075,200 קמ"ר.
 
הנוף הקסום והפראי של אזורים כפריים שלווים, מפלי הניאגרה ומרחבים גדולים מושכים אל קנדה תיירים רבים. המתח שבין מסורת הילידים בקנדה לבין הצרפתים והבריטים יצר מגוון תרבויות והתוצאה היא חברה פלורליסטית משגשגת.  בקנדה יש 2 שפות רשמיות אנגלית וצרפתית.
 
ישנם 4 עונות בשנה, החורפים ארוכים מאוד והטמפ' הממוצעת השנתית היא מתחת לאפס, בינואר ממוצע הטמפ' הוא 18- מעלות צלזסיוס.
 
הפרשי השעות בין ישראל לקנדה הם 7- עד 10- שעות, המטבע המקומי היינו דולר קנדי.
 
 
 
עבודה בעגלות בקנדה מתמקדת בעיקר במונטריאול וטורונטו. מונטריאול היא העיר הגדולה בקנדה והעיר השנייה בגודלה בעולם בדוברי צרפתית. קו הרקיע שלה עם גורדי השחקים דומה לניו יורק, אולם רחובותיה מזכירים את פריז. 

היכן טמון מרכז העסקים של מונטריאול?
 
העיר הנעלמת - מתחת לאדמה בשטח של 30 ק"מ מתפרסים במבוך תת קרקעי של חלונות ראווה, חנויות, בתי קפה, קזינו, מסעדות, בתי קולנוע ותחנת רכבת.
ניתן לעבור כאן חורף שלם מבלי לדעת אם בחוץ עדיין חורף.
 
טורונטו היא מרכז התרבות, הסחר והממון בקנדה. סגנון אנגלי עתיק המשולב עם מבנים סופר מודרניים שצמחו בעשרות השנים האחרונות יצר עיר נוחה מאוד למחייה עם מבני ענק המרכזים  בקומות הקרקע מרכזי קניות ובתי עסק. בקומות הביניים ממוקמים המשרדים ואילו המגורים ממוקמים בקומות העליונות. בכך נוצרו אזורים שבהם אין שעות מתות,, אין קשיים בקניות ובעיות החנייה מתחלקות על פני כל היממה.
 כתבות נוספות בתחום
עגלות בקנדה  המיוחד בקנדה מכירות בקנדה  קנדה, רוצה לדעת? מכירות בחו''ל  קנדה טיפים וטלפונים עבודות בקנדה  סוגי עבודות בקנדה מכירות בקנדה  אירועים חשובים בקנדה