עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב  |  עבודה בארה"ב

 
בטח ראית המון מודעות המתחילות במילים הבאות?
עבודה בארה"ב
דרושים בארה"ב עובדים בחו"ל !!!
היכן הייתם רוצים לעבוד בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות..? ניו יורק? לאס וגאס? בוסטון? וושינגטון? קליפורניה? אורלנדו? נבדה? או הוואי?
כי הכל אפשרי, רק שימו אצבע על המפה.
להלן מספר פרטים ראויים לפני שתתחילו לחפש עבודה בארה"ב:
ארה"ב היא פדרציה של 50 מדינות כאשר 48 מתוכן יוצרות רצף יבשתי ואילו אלסקה והוואי אינן רציפות ליבשת. שטחה של ארה"ב 9,631,419 קמ"ר, קנדה ורוסיה גדולות ממנה.
אוכלוסייתה של ארה"ב מונה יותר מ – 300 מליון תושבים,השפה המדוברת היא אנגלית והמטבע המקומי דולר $. הפרשי השעות בין ארה"ב לישראל 7- עד 10- שעות.
לפני נסיעת עבודה בחו"ל או טיול לארה"ב מומלץ לרכוש ביטוח רפואי, יום אשפוז עולה מאות עד אלפי דולרים, חברות האשראי מנפיקות ביטוח רפואי חינם אך כדאי לבדוק את תנאי הפוליסה.
לפני היציאה לעבודה בארה"ב חובה להשיג ויזה או אישור עבודה בארה"ב. ליציאה לטיול מתאימה ויזת תייר מסוג B-2 , ויזה זו תהיה בתוקף ממספר חודשים ועד שנה.
בכדי למצוא עבודה בארה"ב מומלץ להכין ויזת עבודה חוקית. בדרך כלל נהוג להוציא ויזת עבודה חוקית לחודשי הקיץ או לקריסמס, ויזה זו מוגבלת למספר חודשים. למי שמעוניין להישאר תקופות ארוכות יותר מומלץ להוציא ויזת התמחות שמאפשרת עבודה בארה"ב עד כשנה וחצי.
מה נדרש על מנת להוציא ויזה עבודה בחו"ל:
  • דרכון ישראלי שתוקפו לפחות שישה חודשים מיום הכניסה הצפוי.
  • תמונת דרכון עדכנית (צבעונית).
  • טופס בקשה לוויזה (למלא באנגלית, באותיות דפוס).
  • אישור של חברת תעופה או של סוכן נסיעות שיש בידך כרטיסי הלוך ושוב.
  • אישורים שונים, מהם יוכל פקיד הקונסוליה להסיק שאינך מהגר-בכוח.
כיום הוצאת ויזה מתבצעת באופן דיגיטאלי דרך אתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב, תהליך ארוך ולא נוח וטעות אחת במילוי הטפסים עלולה לעכב את הוצאת הוויזה לתקופה ארוכה.
לפרטים אודות תהליך קבלת ויזה ניתן לקרוא בעמוד עבודה חוקית.
המעוניינים לנהוג ברכב, חייבים לדעת שרישיון נהיגה ישראלי אינו מספיק לנהיגה בארה"ב, יש צורך בהנפקת רישיון נהיגה בינלאומי שרוב מדינות ארה"ב מכירות בו. לשם קבלת הרישיון עליכם להחזיק רישיון נהיגה בתוקף, תמונת פספורט אחת ולמלא טופס. יש לשים לב כי חלק מהמדינות דורשות להצמיד לרישיון נהיגה בינלאומי את רישיון הנהיגה הישראלי.
 
 


עבודות בארה"ב | מכירות בארצות הברית | עבודה באמריקה | עגלות בארהב | דרושים בארה"ב
 
 
 
 

 כתבות נוספות בתחום
דרושים בארהב  עגלות בארה"ב עבודה חוקית בחו''ל  למה לעבוד בחו''ל? לעבוד בארה''ב  משרות בבוסטון עבודה USA  ארה"ב - כן או לא? עבודה בארה''ב  ויזה חוקית לארהב עבודה בחו''ל  איך מוצאים עבודה עבודה בחו''ל  עבודה בחו"ל   הכנה לראיון עבודה