עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באפריקה  |  עבודות בדרום אפריקה, עגלות באפריקה, משרות באפריקה, דרושים בדרום אפריקה
עבודה בדרום אפריקה
 
אתם חולמים על הכול, יושבים כל ערב על בירה ומפליגים בדמיון לכל מקום אפשרי, כמה מכם באמת מגשימים את החלום? לא הרבה. אבל הוא אפשרי, הוא בהחלט אפשרי.
 
שלושה חודשי עבודה בלבד יספיקו לכם בשביל להפליג, אבל לא בדמיון, אלא ביבשת הכי פראית, הכי מרתקת בה תפגשו את העולם האמיתי ותתחברו לטבע המתפרץ ביופיו.
 
עבודה בדרום אפריקה היא יצירת החלום בעיצובכם הבלעדי וזאת למה? נתחיל בזה שתשע שעות טיסה ישירה ינחיתו אתכם ללא ויזה על אדמת דרום אפריקה שם תתעוררו ממחוזות הדמיון על הקרקע של החלום האמיתי.
 
שלושה חודשי עבודה ויש לכם כסף לכל עונות השנה. כלומר, מכירת מוצרי ים המלח בעגלות בקניונים, סוג עבודה זו נמצא בעיקר בערים הגדולות, עבודה מצליחה נוספת בדרום אפריקה היא מכירת תמונות שמן מדלת לדלת, אם המוצר הוא טוב ויפה הרי שהמכירה לא כל כך מסובכת.
 
חשוב לדעת שתושבי דרום אפריקה לא נוהגים להתווכח ולבקש הנחות, נוח מאוד למכור להם. בדרום אפריקה תוכלו לעשות את הכסף לטיול האמיתי, רק קצת מוטיבציה, יכולת הנעה ורצון להגשמה עצמית.
 
מזג האוויר הינו נעים ונוח, בקיץ יש אור מ – 5 – 20:00 (תחשבו כמה שעות ביום אפשר לנצל: גם עבודה וגם כיופים).עוד לא התחלנו לדבר על האוכל, הבשר במדינה הוא מהמובחרים בעולם. שילוב מנצח של בשר ויינות מדהימים במחירים זולים. יוהנסבורג היא עיר מצוירת מהאגדות הכי מתקדמות והמראות מסנוורי עיניים.
 
וקייפטאון... קייפטאון נחשבת לאחת הערים היפות בעולם! מזג האוויר נעים ונוח והנוף בה משכר את החושים. (קייפטאון נחשבת לעיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה אחרי יוהנסבורג).
 
הרווח בנסיעה לדרום אפריקה הינו כפול ומכופל כי רק בה ניתן לקבל את הכל מכל: אפשרות לעשות ים של כסף בלי לעבוד קשה מדי, להתענג על המערביות המפנקת ולהישאב לתוך עולמות הזויים ובלתי מוכרים, ותגידו שזה לא כיף להיות לפעמים כמו החבר'ה מאבודים!!!
 
תארו לעצמכם את ההרגשה המטורפת הזאת של טיולים בתוך שמורות הטבע עם עדרים של חיות שלא פוגשים גם בספארי,(שמורות הטבע נראות כארצות קדמוניות) אינספור מטעי אננס וקפה, מקוות מים טבעיים, שייט לגונות, ריקודים מסורתיים עם שבטים אפריקאים, שדות תירס, מערות קדומות, פארקים עצומים, גלישה למי שחובב (מומלץ ביותר), הרים ויערות מפלים רועשים וקוצפים עם הנופים שאולי רואים רק בסרטים. 
 כתבות נוספות בתחום
דרושים לדרום אפריקה  דרום אפריקה מכירות בדרום אפריקה  טיפים לעבודה באפריקה דרושים באפריקה  לראות את קייפטאון ארועים בדרום אפריקה  קיפטאון ואירועים בה