עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באוסטרליה  |  עבודה באוסטרליה, דרושים באוסטרליה

 
מהן אפשרויות העבודה באוסטרליה ?
 
1. עגלות מוצרי טיפוח המכילים מינרלים ים המלח. (בקניונים)
מוצרים לטיפוח הציפורניים, גוף ופנים (עבודה הדורשת מראה מטופח וייצוגי, גישה סימפטית ונעימה. ) העבודה נעשית משעות הבוקר 10:00 עד שעות הערב המאוחרות 22:00.
 
2. מכירת תמונות שמן לבתי עסקים ומבית לבית. עבודת מכירת תמונות השמן נעשית בשכונות יוקרה. קיימים מס' צוותים,המורכבים משבעה סוכנים + ראש צוות. ראש הצוות תפקידו להסיע את אנשי המכירות ממקום למקום וכמובן לספק אותו בציוד המכירה – תמונות. שעות הבוקר 9:00 – 16:00 מוקדשות למכירה בבתי עסקים, שעות אחה"צ 16:00 ואילך מוקדשות למכירה מבית לבית בשכונות יוקרה.

3. עגלות של Kariza Designs מכירת חצאיות אופנתיות בעיצובים מיוחדים העשויה מ – 1000 הדפסים שונים! ניתן ללבוש את החצאיות ב100 דרכים שונות. לחצאית שתי שכבות, היא דו צדדית ועשויה משי טבעי. מוצר קל למכירה, צריך למצוא את הגבר הנכון שירצה להפתיע את האישה, או למצוא את האישה הנכונה שהגבר לא עשה את הדבר הנכון עבורה (וזה לא כל כך קשה...)ולגרום לה לפנק את עצמה במוצר המתלבש בדיוק לאוסטרליה, (קיץ, שמש אופנה). העבודה בקניונים. דוכני המכירות נעימים למראה והעבודה מתאימה לצעירות.
 
4. חברות הובלה העוסקות בהעברת תכולות דירות, משרדים וציוד מסחרי בכל רחבי אוסטרליה. אנשים הרואים עצמם עובדים בעבודה מסוג זו חייבים להיות חבר'ה חזקים, בעלי מוטיבציה, תקשורת בין אישית גבוהה, אישור עבודה אוסטרלי, או דרכון אירופאי. השכר בעבודה זו יכול לנוע מעל 50,000 בשנה (לפני טיפים). יש חברות שנותנות החזר על מחצית הסכום של כרטיס הטיסה. 

5. עבודות הדרכה והתנדבות דרך הסוכנות היהודית - לציונים שבכם המעוניינים לצבור חוויות בעיקר יעסקו בהדרכה דרך הסוכנות היהודית. 

 6. עבודות חקלאיות בחוות, עבודה זו מתאימה בעיקר לסטודנטים וכוללת בחובה מקסימום עשרים וקצת שעות שבועיות.

 
אז למה בכלל עבודה באוסטרליה?
כאמור הישראלים מחפשים דרך קלה ומהירה לעשות כסף, ומה לעשות ששם זה פשוט עובד. ניתן לעבוד באוסטרליה ולהרוויח הרבה מאוד כסף. אז דבר ראשון מי שיש לו רצון עז לעשיית כסף רב שימצא עצמו מהר על מטוס בדרך לאוסטרליה. למה? ככה זה, שם פשוט עושים כסף.
אין צורך בידע או תעודה מקצועית כל שהיא, גם לא בניסיון קודם. מספיק שתהיו צעירים אנרגטיים, בעלי מוטיבציה ורעב לעשיית כסף באווירה אחרת, הרי שבאוסטרליה תוכלו למצוא את עצמכם. הדרכות והסברים נותנות החברות באוסטרליה, כל חברה על פי מיקומה.
אוסטרליה מ-ה-מ-מ-ת. אחת היבשות הכי משגעות בעולם. אפשר להתחיל בעבודה, להכיר את המקום, להתערבב, ואז לשלב טיול. בד"כ ניתן ליהנות יותר כשמרגישים שייכות מה למקום. תוכלו לעבוד, ולטייל. יש מקומות הזויים, נופים, חופים, חורף קל, שמש מדהימה, אווירה מעלפת.
 
מה קורה ברוב החברות מבחינת הדרכה ומגורים?
 
רוב החברות מספקות הדרכה מקצועית, ההדרכות הן בסיסיות אך מקנות ידע על מוצרי החברה וכן כלים בתחום המכירות.
חלק מהחברות קולטות את העובדים עוד בארץ וכך תחסכו את השבועות הראשונים של לימוד (מה שאומר קצת פחות להרוויח כמו בכל התחלה) ותגיעו יחסית "משופשפים".
 
לחלק מהחברות דירות הממוקמות בכל מיני אזורים שונים באוסטרליה, הדירות מאובזרות בכל הציוד הרלוונטי. בכל דירה משתכנים מס' ישראלים החיים יחדיו, לכל דירה רכב צמוד אשר מפזר את העובדים בתחילת יום העבודה ומחזירם הביתה. ביום החופשי ניתן לנסוע ולטייל עם הרכב.
בד"כ העובד משתתף בתשלום לכיסוי שכר הדירה, וזה די משתלם כי ההוצאות לא גדולות כ"כ.
 
מה קורה מבחינת כרטיס טיסה? 
מאוד תלוי בחברה בה התחלתם לעבוד. יש חברות שלא משתתפות בכלל בכרטיס הטיסה והרוב כאלה.
יש חברות שמשתתפות ב- 50% מעלות כרטיס הטיסה. ויש חברות שממנות את כרטיס הטיסה. (די נדיר, ובלי קשר, עדיף שאף אחד לא ייקח חלק בכרטיס הטיסה שלכם מפני שאז נוצרת תחושת מחויבות, אם פתאום בא לכם להעלם או לחתוך מהחברה, נוצרת אווירה לא נעימה. )
 
מהם אחוזי הרווחים :
השכר מבוסס בד"כ על עמלות מהמכירות האישיות, מה שאומר שיש מחיר מינימום למוצר.
לדוגמא: אחוז עמלה למעסיק על כל תמונת שמן נע בין 90$ ל- 120$ . ככל שתמכרו את התמונה במחיר גבוה יותר כך תרוויחו יותר.
חלק מהמקומות מספקים גם השלמת הכנסה לשכר בסיס, שכר בסיסי לשבוע הוא 400$ אך ברוב המקרים תעברו אותו בעזרת העמלות.
מצטיינים במכירות שעמדו/ עברו את היעדים יתוגמלו בחלק מהחברות ע"י מצלמות וידאו, מחשבים ניידים ועוד.
חברות אחרות ישלמו על פי אחוזי העמלות בלבד.
 
מה קורה אחרי הנחיתה :
רוב החברות במיוחד אלו המבוססות באוסטרליה, דואגות לקלוט את אנשי המכירות המגיעים מהארץ מיד עם נחיתתם בשדה התעופה. איש קשר יחכה שם ויאסוף את אנשי המכירות החדשים.
איש הקשר מסיע אותם מהשדה לדירה מסודרת, ושם אחרי יממת מנוחה מתחילה הדרך שלשמה הגעתם.
 
הדרכה דרך אנשי החברה, חפיפה מקצועית ע"י סוכן מכירות שכבר עושה את העבודה, ציוות לאיש מכירות וותיק, תחילת עבודה, התמקצעות במקום.
 
טיפים :
  1. כמו כל ההתחלות הקשות, גם כאן לא יהיה הכי קל, אבל מאוד תלוי איזה טיפוס אתם. רצוי להיות אופטימיים וכמה שיותר. כדאי לקחת הכול בקלות, לא להיפגע משום דבר ולפתח עור של פיל. רק ככה שורדים אנשי המכירות.
  2. רצוי להיות חכמים ולא צודקים, מה שאומר שלפעמים אתם צודקים אבל זה לא כל כך משנה כי יש דברים שנבצר מבינתנו להבין ולכן עדיף לא להיות צודקים ולתת לדברים לזרום מאשר להתעקש עליהם.
  3. תהיו קלילים, באתם לעבוד וליהנות, אל תשכחו את זה. מאוד חשוב: צאו גדולים בקטנות!!! כלומר, אל תהיו קטנוניים ושימו לב שאתם גם בסדר, כדאי להיות תמיד בסדר עם כולם לא להתעקש על דברים לא מהותיים ולצאת טוב ברוב המקרים. לא אמרתי שידרכו עליכם, אבל במחייה עם שותפים לא קל ולכן חשוב גם להיות וותרנים ולקחת חלק בחיי השיתוף. מניסיון!
  4. נצלו את הזמן גם לכסף וגם לעבודה, אל תתייאשו מהר, לוקח זמן להתאקלם, ברגעים הקשים בבקשה לא להישבר, מותר לבכות אך מיד להתעשת, תאמינו לי שאין מקום לחרטה על שום דבר. אתם צריכים לנצל את הזמן הזה כי הוא לא יחזור ומה שיישאר עוד עשר שנים זה רק החוויות. כשיש ילדים ומשפחה (ובטוח גם לכם זה יקרה בעתיד) נהנים להתרפק על נוסטאלגיה אז רצוי שיהיו לכם כמה שיותר תמונות בראש, כמה שיותר חוויות בזיכרון, כמה שיותר מקומות שתראו בעולם ותמצו עד תום. תאמינו לי זה פשוט לא יחזור.
  5. סבלנות !!! הכל יגיע.
 
שיהיה בהצלחה ותעשו כמה שיותר כסף !!!

 

 כתבות נוספות בתחום
עבודה באוסטרליה  משרות באוסטרליה עבודה באוסטרליה  מומלצים באוסטרליה עבודה באוסטרליה  טיפים להגדלת מכירות   ניהול קריירה בעולם הדרושים   שילוב מוצלח של אוכלוסיות ממודרות בארגון