עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב  |  דרושים בארה"ב, מכירות בארה"ב, עגלות בארה"ב, קניונים בארהב, עבודה בארה"ב

מחפש עבודה בעגלות בארה"ב? ענף המכירות בעגלות החל את דרכו בארה"ב והפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של האמריקאים, בכל עיר, בכל קניון, תוכל למצוא עבודה בחו"ל בעגלות. 
המוצרים המוצעים למכירה בעגלות עבודה בארה"ב: קוסמטיקה וטיפוח ים המלח, מיישרי שיער, צעצועים, כריות חימום, ערכות ציפורניים, אביזרים לסלולארי, ציורים, תמונות, ציורי שמן, מוצרי טיפוח, דברי אומנות, מגהצים ואיפור.
 
האמריקאים קונים הכול ובגדול.
 
 
קיימות מספר רב של חברות המפעילות עגלות בקניונים ובמרכזי המסחר בכל רחבי ארה"ב וכולם עובדות ומוכרות כל ימות השנה. העונה החמה של העבודה בעגלות בארה"ב מתחילה בחודש ספט' ועד אחרי הסילבסטר.
 
בחרו לכם את החברה שמתאימה לכם, וודאו שהחברה פועלת באופן חוקי והוציאו ויזה ואישורי עבודה בחו"ל.
 
מגוון אפשרויות עבודה בארה"ב מקנות לכם את האפשרות להתקדם בסולם הדרגות תוך 3-4 חודשים החל מדרגת מוכר בעגלה, מנהל עגלה ומנהל אזור.
 
כל עובד חדש המגיע עובר תהליך הכשרה מקצועי במשך מספר ימים בו לומדים את רזי המקצוע ומשם מתחילים את העבודה על העגלה. המשכורת משולמת אחת לשבועיים והאחוזים נעים בין 18% - 30% ממחזור המכירות האישי שלכם., בונוסים גבוהים ניתנים כתוספת למשכורת על בסיס הצלחה אישית.
עבודת המכירה בעגלות תכניס לכם הרבה יותר כסף מכל עבודה אחרת. 
 
אתר חיפוש עבודה ולוח דרושים www.jobby.co.il - דרושים
 
 

 כתבות נוספות בתחום
עבודה בחו''ל  דרושים בארה"ב עבודה חוקית בחו''ל  למה לעבוד בחו''ל? לעבוד בארה''ב  משרות בבוסטון עבודה USA  ארה"ב - כן או לא? עבודה בארה''ב  ויזה חוקית לארהב עבודה בחו''ל  איך מוצאים עבודה עבודה בחו''ל  עבודה בחו"ל   הכנה לראיון עבודה