עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באפריקה  |  דרושים בדרום אפריקה, עבודה באפריקה, מכירות באפריקה, עגלות באפריקה
 
בריאות:
 
יש צורך בחיסונים מסוימים אזורים רבים בדרום אפריקה נגועים במלריה, יש להצטייד בכדורים מתאימים וכמובן גם להימנע מעקיצות יתושים.
 
חשוב לברר עם המקומיים לפני שתיית מים או רחצה, עדיף לשתות מבקבוקים סגורים, (וזאת משום המלריה הנפוצה בעיקר בחלקה המזרחי של דרום אפריקה, בייחוד בלופלט). כך גם הבילהרציה, אבל קורה שהיא מתפרצת גם במקומות אחרים.
 
נהיגה:
 
בדרום אפריקה הנהיגה מצד שמאל, למי ששוכר רכב יש לנסוע בזהירות.
 
לא להסתובב לבד:
 
כמו בכל מקום אליו הייתם נוסעים, שאננות היא לא דבר בטוח בכל עיר מדינה זרה ויבשת. עשו טובהנ לעצמכם אל תרגישו גיבורים כי אין דבר כזה. בשעות החשיכה יש לנקוט באמצעי זהירות ולא להסתובב לבד, יש להתנייד במוניות.
 
משיכת כסף:
 
תיעשה אך ורק בתוך בנק וקניון. יש לנקוט באמצעי זהירות. ההמלצה שלנו לשאת על גופכם את סכום הכסף הרלוונטי לאותו יום. אין צורך להסתובב עם פאוצ'ים, ואפילו רצוי שלא.
 
המראה התיירותי:
 
לא כדאי להפגין את עצם היותכם תיירים, שוב ההמלצה הזו תקפה לכל מקום בו תהיו, התמזגו עם הקיים, ואל תנסו להפגין את זרותכם.
 
אוכל ישראלי:
 
ברוב הקניונים הגדולים תוכלו למצוא שווארמה ופלאפל. פלאפל ענת הוא מהמוכר וידוע שם, מומלץ וטעים.
 
ביקורים בשמורות טבע:
 
בין אמצע דצמבר לסוף ינואר הדרום-אפריקאיים יוצאים לחופשה שנתית. מה שזה אומר שבמרבית שמורות הטבע ובמרבית האטרקציות יש להזמין הכול מראש או לא להגיע אם חשקה נפשכם בטיול רגוע.
 
מזג אוויר:
 
בדרום אפריקה גשם יורד גם בקיץ, לעומת זאת יש ימים חורפיים בהם תסתובבו עם טי-שרטים ועדיין תזיעו.

החלפת כסף:
 
הכי כדאי לחסוך את עמלת המרת השקל לדולר וחזרה לראנד ולכן עדיף להחליף את השקלים החדשים בראנדים.
 
מתנות מיוחדות – יין:
 
Vaughan Johnson נחשב היום כאחד המקומות המובילים בעולם ביין. ביקור במסלול "דרך היין" הינו חובה, מעבר לזה כמתנה לאנשים מיוחדים בארץ כדאי מאוד להשקיע ולקנות בקבוקי יין בארגזים או בבקבוקים בודדים במקום וזאת על מנת לתת להם את תחושת האיכות האמיתית שביין. 
 
מתי מומלץ להגיע:
 
באופן עקרוני תמיד אפשר להגיע. מאי – אוגוסט הנחשבים לחודשי החורף הינם מתאימים לטיולי ספארי, בתקופה זו הצמחייה לא גבוהה מדי והתקופה מאפשרת טרקים מיוחדים. שחייה בחופים המזרחיים של המדינה מוגדרת כחוויה גם בחורף וזאת בזכות הזרמים החמים של האוקינוס ההודי. אוקטובר - מרץ חודשי האביב יתמקדו בנתיב הגנים ובקייפטאון.
 
 כתבות נוספות בתחום
דרושים לדרום אפריקה  דרום אפריקה משרות בדרום  אפריקה  עבודות בדרום אפריקה דרושים באפריקה  לראות את קייפטאון ארועים בדרום אפריקה  קיפטאון ואירועים בה