עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באוסטרליה  |  עבודה בחו"ל, מכירות בחו"ל, לעבוד בחו"ל

אימוץ דפוסי התנהגות לשם הגדלת מכירות

לוח דרושים בחו"ל יחשוף בפניכם את המגוון הרב של הצעות עבודה בחו"ל.

המטרה הברורה של עבודה בחו"ל היא עשיית כסף. בדרך לשם תצטרכו להתמקצע בתחום המכירות. ככל שתמכרו יותר כך תצליחו לעשות כסף רב יותר.ככל שתהיו מודעים לדפוסי ההתנהגות שלכם, יכולת השליטה האישית שלכם תגדל ותוביל אתכם להצלחה כלכלית בכלל.

דפוסי התנהגות והקשר לתהליך המכירה – דפוסי התנהגות אלו הרגלים הנרכשים במהלך השנים כמו: צורת חשיבה, דרך ניהול דברים, יכולת ריכוז, יכולת שליטה, מודעות עצמית, ועוד. למעשה דפוסי התנהגות הם המובילים אדם לדרך של הצלחה או כישלון. כשיוצאים את הארץ לשם עבודה בחו"ל משמע לאמץ לעצמכם דפוסי התנהגות שיקלו עליכם את תהליך המכירה שיהפוך יעיל. משמע תמכרו יותר.

  1. אופטימיות- מחקרים רבים הוכיחו כי מידת הצלחה תלויה באופן עקיף במידת האופטימיות של האדם. אנשים אופטימיים הם אנשים מאמינים, אנשים שמחים,אנשים חייכנים או במילים אחרות אנשים שאנשים אוהבים. האופטימיים הופכים עצמם לא במודע למעין מגנט המושך אליו אנשים אחרים. האופטימיים כל כך מאמינים בהצלחה שתגיע ולכן לרוב לא מפספסים שום הזדמנות, אותה בקלות יכולים להפסיד הפסימיים כי עד שההזדמנות אכן נקרית על דרכם הם כבר לא מאמינים ביכולת שלה לקרות. זכרו עבודה בחו"ל מחייבת אופטימיות נטו. גם כשאתם רק מתחילים בתהליך קראו את לוח דרושים בחו"ל בצורה אופטימית.
  2. כבוד - מי שמונע ע"י האגו שלו שיישכח מלהצליח ויחזור הביתה. האגו הוא הרעל הקטלני ביותר עלי אדמות. אנשים המונעים מאגו בד"כ מחפשים כבוד וכל דבר אצלם מתפרש כפגיעה. כשתיסעו למטרת עבודה בחו"ל תקבלו הרבה "לאווים", יתייחסו אליכם כמו לעלוקות, תצטרכו ל"הוריד" מעצמכם ולהיות נחמדים, כמובן שאסור בתכלית האיסור לפגוע באף לקוח או להראות לו שאתם מתעצבנים עליו בלשון המעטה. אנשים המונעים מאגו לא יודעים לקבל ביקורת ולכן אינם יכולים להשתפר, מכאן שיאבדו מספיק הזדמנויות להצליח. שורה תחתונה: עזבו אתכם מאגו וכבוד תתעסקו בדבר האמיתי. עבודה בחו"ל משמע לוותר על הדברים הלא חשובים (כמו אגו) והתעסקות בדברים החשובים באמת כמו לעשות כסף.
  3. סבלנות - אם כבר ישבתם על לוח דרושים בחו"ל והמטרה שלכם היא באמת עבודה בחו"ל בתחום של מכירות בחו"ל, יש לכם רצון עז לעשות כסף.אבל מה לעשות שכסף לא צומח על העצים, וכדי שהוא יגיע צריך סבלנות והרבה. הקשיים האובייקטיבים יכולים להיות מאוד מתסכלים ולהוביל לנפילות במצבי הרוח, שמובילים לירידה בביטחון, שמובילים לירידה במכירות וחבל... ההצלחה בסוף תגיע רק אל תאבדו את הסבלנות בדרך אליה.
  4. שליטה עצמית - החיים מספקים לנו התמודדויות בלתי פוסקות במצבי לחץ. החוכמה לשלוט בעצמנו ולדעת לחשוב בצורה הגיונית ומופשטת. התגובה הטבעית למצב לחץ היא כעס ותגובה זו לא מועילה לאף אחד אלא מזיקה לכם וגורמת לחוסר הצלחתכם. אנשים הניחנים ביכולת שליטה עצמית גבוהה הם אנשים המצליחים להגיע להישגים נאים יותר, משום שרוב הזמן הם בשליטה, הם יודעים מה הם עושים ואיך לשלוט במצב לחץ והכי חשוב איך לצאת ממנו.

לסיכום:

בכדי להצליח בתחום של מכירות בחו"ל עליכם למתן דפוסי התנהגות מסוימים ולחזק דפוסי התנהגות רלוונטיים שיעזרו לכם להגיע למטרה הנכספת... כסף וכמה שיותר!!

שבו להכין שיעורי בית, קראו היטב את לוח דרושים בחו"ל וצאו לשדרג את החיים שלכם כשתיסעו למטרת עבודה בחו"ל.

 כתבות נוספות בתחום
עבודה באוסטרליה  משרות באוסטרליה דרושים באוסטרליה  משרות באוסטרליה עבודה באוסטרליה  מומלצים באוסטרליה   ניהול קריירה בעולם הדרושים   שילוב מוצלח של אוכלוסיות ממודרות בארגון