עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה באירופה  |  דרושים בחול, עבודה בחו"ל, עבודה בארהב, עבודות בארהב, משרות בארה"ב
האם אתם מתאימים לעבוד במכירות בחו"ל?
 
בומבה ג'וב נותנת לכם את האפשרות לבחון את עצמכם:מכירות בחו"ל, האם אתם בכלל מתאימים לזה? האם עבודה בעולם מתאימה גם לכם? ענו על השאלות הבאות בשיא הפתיחות ותדעו את התשובה האם מכירות בחו"ל יכול להתאים גם לכם?
  1. האם אתם אוהבים אנשים – האם אתם מתלהבים מטיפוסים אחרים, האם אתם מתרגשים מאינטראקציה עם אנשים, האם אתם מסוגלים לא להתרגז מאנשים, האם אתם לוקחים קשה ביקורת של אנשים? תחום העבודה של מכירות בחו"ל מחייב אינטראקציה בלתי פוסקת עם אנשים. עבודה עם אנשים יכולה להיות מאוד מעניינת אך גם מאוד מעצבנת למי שלא מסוגל להתחבר לאנשים. כל יום צופן בחובו היכרות עם מגוון מרובה של אנשים שונים היכולים להיות מאוד נחמדים, מדהימים, מיוחדים, מעצבנים ואף בלתי נסבלים. אם אתם באים ממקום של אהבה לאנשים יהיה לכם הרבה יותר קל להתמודד עם כל הטיפוסים המשונים שתפגשו באופן ישיר והדבר ישפיע על הצלחת המכירות שלכם. אם אתם מסוג הטיפוסים שמתרגזים בקלות מאנשים, נלחצים, נעלבים אזי תדעו שיהיה לכם מאוד קשה להסתדר בכל עבודה בעולם או מכירות בחו"ל בכלל.

  2. האם אתם מסוגלים לחיות בצוותא – עבודת מכירות בחו"ל או עבודה בעולם בד"כ קובעת עבורכם מי יהיו האנשים שיחיו עימכם, מי יהיו האנשים שיעבדו איתכם וכו'. תיאלצו לחיות כשותפים לדירה וברוב המקרים תצטרכו להתחלק בחדר אחד עם שותף/ה. באם אתם מסוגלים לחכות בתור לאמבטיה מבלי להתעצבן, באם אתם מסוגלים לוותר ולהתפשר, באם אתם מסוגלים לקבל אנשים שונים מכם, באם אתם יודעים לשמור על סדר אך לא להתעצבן כשיש בלגן, יש לכם סיכוי טוב להצליח במגורים משותפים כשתצאו לעבודת מכירות בחו"ל. במרחק העצום בין הארץ למקום בו תבחרו לעבוד, האנשים שתעבדו איתם יהפכו להיות המשפחה השנייה שלכם. ככל שתקדימו להבין זאת יהיה לכם קל יותר לשתף פעולה עם הסיטואציה והכי חשוב ליהנות.

  3. האם אתם טיפוסים בעלי תושייה וכושר אלתור – האם אתם יודעים לצאת בנונשלנטיות ממצבים מסובכים? האם אתם יודעים מה לומר ברגעים קריטיים? האם אתם יכולים לראות דברים מעבר לקובייה הקטנה של עצמכם? עבודה בעולם דורשת מכם להיות חדי מחשבה ומהירים, עליכם לקלוט ניואנסים של תרבות אחרת ולא מוכרת, המנטליות שונה ותהליך המכירה מאוד מורכב. לעיתים תישאלו שאלות לא צפויות, מחטטות, פולשניות, קשות ותצטרכו להיות מאוד מחושבים בתגובה שלכם. יותר מזה כושר אלתור יכול לעזור לכם ממצבים מסובכים של תחקור מול שוטר, חטטנות של אנשים, מעידה קלה או אחרת ובכלל ממצבים שהגורל מזמן אותם אלינו.

  4. האם אתם זקוקים לפידבקים חיצוניים – האם אתם זקוקים כל הזמן לביקורת בונה של אנשים? האם אתם מקבלים מרץ רק כשאתם מקבלים מחמאות מאנשים? כי אם כן אוי ואבוי. אל תחכו לקבל מאחרים את מה שאתם מפחדים לתת לעצמכם. אסור לכם להיות תלויים אך ורק בזה. עבודת מכירות בחו"ל יכולה לגרום לציפייה אינסופית של מחמאות ופרגון. אם לא תקבלו זאת מבחינתכם מצב רוחכם ייפול, תרגישו תסכול שיוביל אתכם לירידה במוטיבציה ואז לירידה באחוזי המכירות. דעו להעריך עצמכם נכון, לטוב ולרע, כך תוכלו גם להשתפר אם צריך ולטפוח לעצמכם על השכם כשצריך, ומזה להתחזק.

  5. האם אתם טיפוסים שמסתדרים בלי אבא אמא אחים וחברים – האם אתם יכולים לחיות בלי האנשים הקרובים המקיפים אתכם? האם אתם מסוגלים להסתדר לבד? האם אתם יודעים להסתדר בלי שאף אחד ידאג לכם? כי אם לא פשוט תישארו בארץ ותסתפקו בארבעת אלפים שקל בחודש. מי שיוצא ל עבודה בעולם חייב להבין ש"אם אין אני לי, מי לי"! ולכן תצטרכו להסתדר לבד באמת, בלי תמיכה של אמא או אבא, בלי עזרה של אח ואחות, בלי אוזן קשבת של חבר או חברה ותצטרכו להסתגל לחיים עם אחרים. מכירות בחו"ל זה להיות רוב הזמן לבד כשלמעשה אתם כל שעות היום מוקפים באנשים.

  6. האם אתם טיפוסים הרפתקנים שאוהבים ריגושים – האם אתם מחפשים להתרגש? האם אתם רואים כל יום כהרפתקה חדשה? האם אתם מייצרים בעצמכם את האדרנלין הדרוש לכם? כי אם כן אז מכירות בחו"ל זו בדיוק העבודה שנתפרה למידות שלכם. עבודה בעולם טומנת בחובה מפגשים מרתקים עם אנשים מיוחדים, תרבות שונה, הווי שונה, טיפוסים לא סטנדרטיים וסיטואציות מוזרות שבארץ פשוט אין סיכוי קלוש שתעברו אותם.

  7. האם אתם יודעים לנהל את הזמן שלכם – האם אתם יודעים להתנהל לפי יעדים? האם אתם מנצלים כל רגע וזמן נתון? האם אתם מבינים את הצורך בניהול זמן איכותי? האם אתם שמים לעצמכם מטרות ומגיעים אליהם? אם הגעתם לעבוד ב מכירות בחו"ל אתם חייבים לדעת להתנהל נכון ולהיות מנותבים למטרה שלשמה הגעתם. הדרך הנכונה לעשות זאת היא להיות כל הזמן עם היד על הדופק להביט סביב ולקלוט כל אדם הנראה לכם פוטנציאלי למכירות. אל תשכחו: כל יום שתמכרו יותר אחוז המכירות שלכם יעלה. הציבו לעצמכם כל יום יעד מכירות גבוה יותר מקודמו ותתאמצו להשיג אותו. בחישוב של כל תקופת השהות שלכם זהו סכום מצטבר שיהיה יותר ממה שאחרים יעשו. עמידה ביעדים היא תנאי חשוב להצלחה במכירות.

עבודה בחו"ל טומנת בחובה משכורות עתק,
שווה לכם להיות מתאימים!!!
 כתבות נוספות בתחום
דרושים באירופה  משרות באירופה עבודה באנגליה  עבודה באנגליה משרות בלונדון  חוויות מלונדון משרות באירלנד  אודות אירלנד ציורי שמן באירלנד  הקסם של אירלנד דרושים באירלנד  עבודות באירלנד   ראיון עבודה