עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב  |  איך מוצאים עבודה בארה"ב

 

איך מוצאים עבודה בארה"ב

כללי:
הערצת התרבות האמריקאית הוטמעה קשות בקרב הישראלים, החלום האמריקאי נראה קל מאוד להגשמה ורבים הם האנשים הצמאים לתחילתה של דרך חיים חדשה המלווה בעשייה רבה של כסף. אמריקה נתפסת בעיני כל כמקום בו אכן ניתן להגשים את החלום הגדול. לאורך ההיסטוריה ידועה ארה"ב כמדינת מהגרים, אם כי בשנים האחרונות הממשל האמריקני מערים קשיים לא מעטים על תהליך הכניסה לגבולותיה. צעירים רבים שסיימו את השירות הצבאי מחפשים דרך קלה לעשיית כסף והמקום הכי מתבקש הוא כמובן ארה"ב. מהם הדרכים לעשיית כסף? האם זהו כסף קל? איך ניתן למצוא עבודה בארה"ב ? ואיך בכלל מתחילים בתהליך מציאת עבודה? על כל אלה ועוד תוכלו למצוא בכתבה הבאה:

עולם האינטרנט נכנס לתודעה הלאומית בישראל רק לפני שנים אחדות. (האינטרנט קיים משנת 1994).
יעילותו באה לידי ביטוי ביכולתו לחשוף בפנינו את העולם כולו מבעד למסך הקטן, מה שהופך את העולם לנגיש, קרוב ומפתה ביותר. בנוסף הוא מכיל בחובו אפשרויות עבודה רבות.
 
לפני עשור בערך המשרות המבוקשות בארה"ב היו אופר לנשים והובלה לגברים, ומי שהגיע לשם הרגיש על גג העולם. אף אחד לא חלם להגיע לכל קצוות תבל באמצעות האינטרנט ולייצר שיטה מהירה לעשיית כסף (בעבודה קשה אומנם) המשלבת עבודה מכירתית בכל התחומים אך באופי אחר: הרבה יותר נוצצת, הרבה יותר מהנה, ממש יותר מאתגרת.
 
באותה תקופה תחום המכירות בקניונים רק התחיל להתגלגל וזאת בעקבות מוצר הדגמה של מסוק מגניב שהצליח להלהיב כל אמריקאי ממוצע. תחום מהכירות בקניונים הלך וצבר תאוצה ובשנים האחרונות נכנסו מוצרים כאלו ואחרים הנמכרים בעגלות בקניונים שונים ברחבי תבל. התיירים הנלהבים שבאים לבזבז קונים כל מציאה שנקרית על דרכם, המקומיים המתלהבים מדברים חדשים גם הם צרכני קניה, מכאן שכולם קונים ואנחנו מוכרים כל מוצר אטרקטיבי שאפשר לקנות.

סוגים שונים של עגלות:
עגלות מכירה עם מוצרי ציפורניים.
עגלות מכירה עם מוצרי ים המלח.
עגלות מכירה של צעצועים.
עגלות מכירה של מיישרי שיער.
עגלות מכירה של בגדים ועוד.
 
איך בוחרים את מיקום העבודה?
מאוד תלוי בכם. העצה שלנו מומלצת בחום לאלו שרוצים לעשות כסף!!!
הפיתוי הגדול: רוב החבר'ה שרוצים לצאת ולמצוא עבודה בחו"ל מתרשמים מהמראות המדהימים בהם צפו בסרטים האמריקאים. המקומות הנפוצים בהם כוולם רוצים לעבוד: ניו יורק, לוס אנג'לס, שיקאגו ועוד.
האמת היא מאוד פשוטה: רמת החיים במקומות הללו גבוהה מאוד, קיימים בהם אינספור פיתויים והתחרות שם מאוד קשה עד כדי הרסנית.

ההמלצה שלנו: דווקא במקומות המרוחקים יותר מה שנקרא הפריפריה, אילו מקומות בהם ניתן לעשות כסף קל יותר משום שהקניון המקומי הופך להיות מרכז הבילויים המועדף על תושבי המקום ובדרך כלל מדובר במאות אלפים, מה שאומר שהתנועה לשם זורמת ותמיד יהיה קהל לקוחות שיקנה. היתרון עבורכם מעבר לעשיית הכסף הוא  שרמת הפיתויים שם לא גבוהה כמו בערים המרכזיות ורמת החיים זולה באופן יחסי.

מי דואג לי לאישור עבודה בארה"ב?

כל היתרון שבאינטרנט הוא שאתם מקצרים תהליכים, לא שוברים את הראש ויש מי שדואג לכם.
אתם תפקידכם להיכנס לאינטרנט ולמצוא את המעסיק איתו תרצו לעבוד.
רוב החברות דואגות לעובדיהם לאישור עבודה!

ויזת עובדים ללא כישורים מיוחדים ולעובדים זמניים H2B - אין צורך באשרת כניסה לארה"ב.
החברה בה בחרת לעבוד היא זו שדואגת להעביר את הבקשה דרך שלטונות ארה"ב (הויזה הינה ספציפית לחברה זו ולוקח כחודשיים לקבלה, עלותה בסביבות ה – 700$) תוקף, מחיר ותנאי תשלום יהיו מה שהוחלט בינך לבין החברה. ויזת עובד זו תהיה לזמן של חצי שנה עד תשעה חודשים. בויזה כזו עליך להתחייב למעסיק לזמן שנקבע ולא תוכל לעזבו ולהמשיך לעבוד על אותה ויזה.
 
תנאי קבלת הוויזה, עלויות, זמן התחייבות שונים מחברה לחברה.
 
מהם תנאי המגורים ותנאי המחייה:
חברות שמחזיקות מעצמן דואגות לסידור מגורים הולם לעובדים. רמת הדיור גבוהה בד"כ ומספר השותפים יכול להגיע גם לשש ואפילו שמונה, בחדר אחד ישהו שני עובדים. מחירי שכר הדירה נעים בין 100$ ל- 150$ לאדם לשבוע. החברה מעמידה לרשות העובדים רכב המיועד לפיזור העובדים בקניונים ו/או לימי חופש וטיולים. בד"כ בית המגורים קרוב לקניון במרחק הליכה רגלית או נסיעה קצרה ברכבת.
 
כמה כסף יש לקחת איתכם?
700 דולר מרגע הנחיתה, שאר הכסף יתחיל לזרום מעבודה בהמשך.
 
מהן שעות עבודה בעגלות:
בין 9 בבוקר לעשר בבוקר ועד 18:00 בערב לעיתים עד 20:00 ולעיתים גם אחרי.
מאוד תלוי בקניון, גודלו ומיקומו.
 
מהו הרווח בעגלות?
בין 5000$ ל – 8000$ לוויזה של שלושה חודשים.
 
כיצד מתבצע תשלום המשכורת?
בד"כ אחת לשבוע, או אחת לשבועיים.

 
 
 כתבות נוספות בתחום
עבודה בחו''ל  דרושים בארה"ב דרושים בארהב  עגלות בארה"ב עבודה חוקית בחו''ל  למה לעבוד בחו''ל? לעבוד בארה''ב  משרות בבוסטון עבודה USA  ארה"ב - כן או לא? עבודה בארה''ב  ויזה חוקית לארהב עבודה בחו''ל  עבודה בחו"ל   הכנה לראיון עבודה