עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - בומבה ג'וב

למצוא עבודה בחו"ל, לעבוד ולטייל בארה"ב, באירופה, בקנדה ובכל העולם
מגזין לחיפוש עבודה   -   קברי צדיקים   -   פורומים   -   אינדקס עסקים
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
דרושים חו"ל סטוקים חו"ל שותפים חו"ל
< בחזרה לסיווג - עבודה בארה"ב  |  עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל | עבודה בארה"ב - נעמה פרידמן

זהו זה, הכל כבר מאחורי, סגרתי עניין עם כולם ואני כולי מתכונן לקראת הנסיעה המיוחלת שמטרתה כמובן עבודה בחו"ל, לשם ... איך לא? כסף.

שלוש שנים בצנחנים, שלוש שנים של קור עז כל חורף ,חום בלתי נסבל כל קיץ, שלוש שנים של מדים ועשייה ותרומה אינסופית למדינה, שלוש שנים של חלומות, של תקוות וחוסר בתקווה, שלוש שנים בהן אין שום התחלה חדשה. כן.. הגיע הזמן לשינוי, לכל דעה.

אני בחור ראציונלי, חושב בעיקר לוגי, לא נותן לרגש להשתלט עלי, מכוון מטרה טוטאלי. כן זה אני.

יש לי תוכניות גדולות לעתיד לגבי מציאת עבודה בחו"ל הרבה שאיפות להתפתח ולהתקדם, יודע בדיוק את הדרך, מתכנן את כל השלבים בתהליך ההתבססות של חיי. הבנתי קשות שאין מצב בעולם להתארגן פה בארץ על כסף קל ולכן

הפתרון האולטימטיבי עבורי הוא לנסוע מכאן ולמצוא עבודה בחו"ל שתתאים לי ותכניס לי כסף רב.

התוכניות שלי לעתיד כללו מספר שלבים בדרך להשגת המטרה: כסף.

עבודה בחו"ל המטרות בחיי:

  1. אני רוצה להכשיר את עצמי לעידן הקדמה במאה ה -21, זאת אוכל לעשות רק אם אצא ללמוד – אבל, בשביל ללמוד צריך חבילה של כסף ואין לי.
  2. אני רוצה לצאת לטייל בעולם, להתנסות בתרבויות אחרות להתחכך באנשים שונים, להכיר טיפוסים שונים ובטח ובטח בחורות!!!
  3. אני חייב לצבור ניסיון בתחום מסוים בחיים לפני שאתחיל ללמוד, כי גם כסטודנט אצטרך לעבוד, ולכן הניסיון חשוב.

עבודה בחו"ל - הדרך שלי להשגת המטרות:

  1. כדי להשיג את הכסף ללימודי מנהל עסקים באוניברסיטה אני חייב סכום של מינימום 40 אלף שקל. ההורים שלי לא יכולים להרשות לעצמם לעזור לי ולכן אני לוקח אחריות על חיי ונוסע כדי לעשות כסף, כמובן בדרך הכי קלה והכי מצמיחה: הווה אומר עבודה בחו"ל במכירת תמונות שמן. חתמתי הסכם עם חברה שיש לה סניפים בכמה ארצות גם באירופה. שלושה חודשים ראשונים אצא לארה"ב, ולאחר מכן אמשיך לארץ אחרת לאותה מטרה: עבודה בחו"ל כדי להמשיך לעשות כסף במדינה אחרת בעולם. הדבר כמובן יקנה לי ידע וניסיון במכירות, ואין ספק ששלושה חודשים בשלוש מדינות שונות יכניסו לי במינימום לא פחות מ20,000 $ שמתוכם 8000$ יהיו למטרת לימודים.
  2. לטיול הגדול שלי אקדיש 12,000$ כשאני מתכוון כמובן להטיס את עצמי לתקופת חופש נופש מוחלטת בצפון הודו.
  3. אחרי שאמצה את הטיול אחזור לארץ ואתחיל ללמוד מנהל עסקים, אבל, אוכל להמשיך ולעבוד בתחום המכירות כי יהיה לי ניסיון אותו ארכוש כשאהיה בארה"ב למטרת עבודה בחו"ל.

עבודה בחו"ל לסיכום:

מי שרוצה להתפתח בחיים חייב להבין שהוא מוכרח לנסוע ולמצוא את עצמו בחו"ל, זוהי הדרך היחידה שלנו הצעירים לעשות כסף ראשוני מהיר וזמין.

עבודה בארה"ב מסוג זה מאפשרת תכנון ארוך טווח, ולמה הכוונה: הכסף שעושים כשיוצאים את הארץ יכול להספיק גם ללימודים וגם לטיול הגדול שאחרי. חייב לציין עוד עובדה כי באמצעות נסיעה לחיפוש עבודה בארה"ב סוף סוף רואים וחווים עולם אחר השונה בתכלית מעולמנו הצר, וזה ממש חשוב.

והשורה התחתונה היא שזוהי העבודה הכי משתלמת הטומנת בחובה את כל היתרונות הרלוונטים לפתיחת דרך חדשה לחיים נוחים יותר עבור חבר'ה צעירים.

 כתבות נוספות בתחום
עבודה בחו''ל  דרושים בארה"ב דרושים בארהב  עגלות בארה"ב עבודה חוקית בחו''ל  למה לעבוד בחו''ל? לעבוד בארה''ב  משרות בבוסטון עבודה USA  ארה"ב - כן או לא? עבודה בארה''ב  ויזה חוקית לארהב עבודה בחו''ל  איך מוצאים עבודה   הכנה לראיון עבודה